Ех това сторе

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
Отговори
dido
Мнения: 251
Регистриран: 06-11-2004 22:38

Ех това сторе

Мнение от dido » 08-11-2004 12:25

Секцията [NetWare Users] в store,ini е много ама много досадна, често се налага да се добавят user-и но не толкова често че да се помни, а недобавянето на някои user таб автоматично му ограничава достъпа до някои функции на програмата. Винаги като се налага някои да ги ползва се оказва че не е добавен и винаги губя по 10мин да си спомня какво още трябваше да се донаправи за да има нужните права.
След като има секция за права на потребителите няма да е зле някак да се вмъкне тази конфигурация там /пък ако ще и да не се избира от меню а да се описва в свободен текст някъде там/, защото е логично, а и там и е мястото

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 09-11-2004 08:42

В STORE-то няма "Глобална конфигурация", затова на този етап направих следното: ако USER-а няма право за работа с рецепти и ако причината за това е неприсъствието му в [NETWARE USERS] тогава в диалога "Рецепти" заглавието става "Рецепти - [NETWARE USERS]"

Това не е най-доброто решение, но определено ще спести чуденките в такива случаи и ще си наясно веднага за причината.

dido
Мнения: 251
Регистриран: 06-11-2004 22:38

Къде ми се конфигурират валутите???

Мнение от dido » 11-11-2004 16:34

Някога във сторето конфигурирах валути и валутни курсове, а в sale.ini описвах път да файла с валутите. И живота ми изглеждаше някак по-прост.
А сега влизам и гледам :shock: че или това меню го няма /в сторе-то/ или не е там където очаквам да е или аз откачам :shock: :shock: :shock:
как се конфигурират валутите!!! :roll: :?:

Отговори