Тип плащане да се вижда в сметката

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
Отговори
dido
Мнения: 251
Регистриран: 06-11-2004 22:38

Тип плащане да се вижда в сметката

Мнение от dido » 24-08-2005 16:42

ftp://mail.gh-varna.com/dido/Unreal/smetki_sale.rar

Един проблем които се "влачи" от години но все някои ден трябва да си намери решение затова отново го "напомням"
Приложил съм 2 сметки които имат избран един и същи персонал от "списъка", но са приключени по различен начин на плащане /тип плащане/.
На едната сметка е видно че е приключена на "вътрешен кредит" и това е супер, но на другата нищо не е ясно изписано е само "по сметка" което е взето от характеристиката на елемента в групата "по сметка" но на хората в тая група могат да се приключват смектите по всевъзможни начини /типове/ плащане а в сметката ще пише само едно "по сметка" А в случая тази сметка е приключена в брой, но няма как да се види това от самата сметка - .....да знам от контролната лента на касовия апарат...... и т.н. но това не ми върши работа, защото тези сметки ние проверяваме за съответна оторизация на тях и тази оторизация е различна за различните начини на плащане а аз как е платена реално мога да видя само от оригиналния бон които ако не е загубен чака на някоя поредна купчинка за подпис на когото трябва, и докато се появи аз трябва да "хвърлям боб" или да гледам на кристална топка за да разбера начина на плащане.

Отговори