Питане за доработка.

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
boris
Мнения: 522
Регистриран: 24-07-2009 17:21

Питане за доработка.

Мнение от boris » 21-05-2017 20:55

В режим на маркиране, някаде дали може да се добавят две бутончета имащи за цел да движат екрана нагоре и надолу?. Плъзгача си работи супер, но трябва да се увеличи доста за да може да се ползва нормално (това го правя през регистрите и малко ми пречи на други настройки , но както и да е). Идеята ми идва от това, че въпреки ползването на под групи има такива в които асортимените са много.

И още едно питане пак свързано с този диалог. Когато избера обект в които няма цени за дадена група, дали същата може да се скрие? Това вероятно на опция, за тези които ги мързи да си оправят групите?

И последно, за да ползвам работа като маркиране с под групи в Тъч Сейла, при положение че ползвам и АтонС3, се оказва (поне при мен е така), че трябва в АтонС3 да направя групи за калкулации, в която да добавя някакаква фалшива рецепта с цена, за да може да се визузлизира в тъч сейла и към нея да закача под групите, така ли е или мога да пренеса и празна група за целта?
Два месеца работа с компютъра спестява два часа четене на документация

Потребителски аватар
alex
Site Admin
Мнения: 1556
Регистриран: 02-11-2004 14:26
Име: Александър Димитров
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Питане за доработка.

Мнение от alex » 22-05-2017 14:58

boris написа:И последно, за да ползвам работа като маркиране с под групи в Тъч Сейла, при положение че ползвам и АтонС3, се оказва (поне при мен е така), че трябва в АтонС3 да направя групи за калкулации, в която да добавя някакаква фалшива рецепта с цена, за да може да се визузлизира в тъч сейла и към нея да закача под групите, така ли е или мога да пренеса и празна група за целта?
Оправено в следващата версия, при работа с под-групи ще се обновяват всички от АтонС, а не само тези в които има активни асортименти.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
alex
Site Admin
Мнения: 1556
Регистриран: 02-11-2004 14:26
Име: Александър Димитров
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Питане за доработка.

Мнение от alex » 22-05-2017 15:00

boris написа:В режим на маркиране, някаде дали може да се добавят две бутончета имащи за цел да движат екрана нагоре и надолу?. Плъзгача си работи супер, но трябва да се увеличи доста за да може да се ползва нормално (това го правя през регистрите и малко ми пречи на други настройки , но както и да е). Идеята ми идва от това, че въпреки ползването на под групи има такива в които асортимените са много.
При Windows 10 скролирането е по-удобно чрез преплъзване в списъците
Изображение
Изображение
Изображение

boris
Мнения: 522
Регистриран: 24-07-2009 17:21

Re: Питане за доработка.

Мнение от boris » 27-06-2017 21:50

alex написа:
boris написа:И последно, за да ползвам работа като маркиране с под групи в Тъч Сейла, при положение че ползвам и АтонС3, се оказва (поне при мен е така), че трябва в АтонС3 да направя групи за калкулации, в която да добавя някакаква фалшива рецепта с цена, за да може да се визузлизира в тъч сейла и към нея да закача под групите, така ли е или мога да пренеса и празна група за целта?
Оправено в следващата версия, при работа с под-групи ще се обновяват всички от АтонС, а не само тези в които има активни асортименти.
Това все още не сработва при мен? Предполагам в някоя стабилна версия ще се появи?
Два месеца работа с компютъра спестява два часа четене на документация

Потребителски аватар
alex
Site Admin
Мнения: 1556
Регистриран: 02-11-2004 14:26
Име: Александър Димитров
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Питане за доработка.

Мнение от alex » 29-06-2017 10:57

пуснато е преди няколко версии
Изображение
Изображение
Изображение

Отговори