Малко (дребни) ефекти

Модератори: detelin, mIRCata

Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Малко (дребни) ефекти

Мнение от stoar08 » 04-05-2013 09:34

Съжалявам, че ги събирам в една тема, но не ми се пишат 4 ...

1 При добавяне на продукт към съдържанието на рецепта, ако има въведен филтър (напр. 'крастав') и ми се наложи да добавя нов продукт, филтъра не се изчиства. В общия случай си добавям продукт, който отговаря на филтъра, но все пак се случват странни работи и често продукта ми го няма в списъка след добавяне

2 Списъка с групите в падащото меню 'група по подразбиране' не е сортиран по азбучен ред

3 При сменяне 'група по подразбиране', продукта/рецептата се добавя в новата група, но не се премахва от старата. В крайна сметка остава и в двете, което е досадно.

4 В конфигурация рецепти няма бутон 'реквизити'. Отбелязвам го, защото като сменям през него 'група по подразбиране' и задава въпрос 'да махна ли продукта от старата?' (3)
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

Потребителски аватар
mIRCata
Admin
Мнения: 1065
Регистриран: 15-11-2004 15:25
Име: инж. Мирослав Джоров
Местоположение: Тайна майна
Контакти:

Re: Малко (дребни) ефекти

Мнение от mIRCata » 08-05-2013 10:12

2 Оправено в S3,
3 Винаги е било по този начин още от Атон и то от много време.

Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Re: Малко (дребни) ефекти

Мнение от stoar08 » 08-05-2013 19:14

mIRCata написа:3 Винаги е било по този начин още от Атон и то от много време.
Аз не казвам, че е ново :) Просто ми се наложи аз да седна да пиша меню и споделям (в Aton групи не ползвам)
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

Отговори